ashLey tısdaLe fan cLub ..*
uye oLunusH

bY=seRRa-merFe
uye oLunusH

bY=seRRa-merFe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0
Son Üyemiz : https://ashleytisdale.forum.st/u68

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lucasın Kardeşi

3 posters
YazarMesaj
ChiLeq_Kıs
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ChiLeq_Kıs

SiTé nasıL? : SeRRanın olduqu için tabiiqide süper..
Rep : 12

Lucasın Kardeşi Empty
MesajKonu: Lucasın Kardeşi   Lucasın Kardeşi EmptyPaz Nis. 05, 2009 1:16 pm

Lucasın Kardeşi Normallucasua6fk6

hello everyone i am autum grabeel. yeah my brother is a bigshot in hollywood. Lucas. you all know him from Highschoolmusical. I respect his acompishment. I love him a lot. He's amazing. i wish i could be just like him. He's my role model. I use to live in Missouri until he was mr.superstar and we had to move to L.A.California. lucas does not smoke and is not gay for all of you rude people. I love to play lacrosse. it's my sport. I play for many different teams. I love all my team members. I am number 04. come watch me some time. well i love blue and pink. i love to eat noodles and drink coffee. my lucky number is 04 and 11. If you would like to know some more about me let me know. feel free to ask.

buda ççevirebildiim kadarıyla

herkeze merhaba ben autum grabeel ..evet siz bnm kardeşimi hollywodddan tanıyosunuz lucas Very Happy ve onu hsmden tanıyosunuz.onu çok seviorum..o inanılmaz..ileride onun gibi olmak istedm..o bnm rol modelm missouride yaşıyoduk taki lucas ünlü olanak kadar şu anda los anglesdayız.lucas sıgara içimyor ve her insan gibi biraz kaba.lacrosse die bi oyun bu hokey benzeri bi oyunmuş .bu oyunu lucasla oynamayı çok seviomuş.ve bu oyun onun sporuymuş.çok farklı takımlarda oynamış lacrosse dalında..bütn takım arkadaşlarımı seviyrum.forma numaram 04 .gel ve beni izle arada.mavi ve pembeyi sevioryn .kahve ve (tam anlamadım ama sanırım noodles şehriye gibi bişe) noodles seviorum.şanslı numaralım 4 ve 11.istediğiniz şeleri sorabilrsiniz

bunu autumn resmi spacesinde aldım kesnlkle doğru yani
SeN[A]sHleY
●αктıƒ υує●
●αктıƒ υує●
SeN[A]sHleY

İsmin : Sena
SiTé nasıL? : Süper ötesi !!!!
Rep : 3

Lucasın Kardeşi Empty
MesajKonu: Geri: Lucasın Kardeşi   Lucasın Kardeşi EmptyPaz Nis. 05, 2009 7:39 pm

çok benziyolar yhw Very Happy saol cnm
ChiLeq_Kıs
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ChiLeq_Kıs

SiTé nasıL? : SeRRanın olduqu için tabiiqide süper..
Rep : 12

Lucasın Kardeşi Empty
MesajKonu: Geri: Lucasın Kardeşi   Lucasın Kardeşi EmptyPtsi Nis. 06, 2009 1:41 pm

Bişi diiL JnLaRım..
ash_sibel
Moderatör
Moderatör
ash_sibel

İsmin : SibéL
SiTé nasıL? : züper
Rep : 0

Lucasın Kardeşi Empty
MesajKonu: Geri: Lucasın Kardeşi   Lucasın Kardeşi EmptyPerş. Nis. 09, 2009 5:17 pm

SaoL cnm (:

Lucasın Kardeşi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucasın yetenekleri...